Заснована 17 серпня 1990 р.

Свій до свого – в цьому сила наша і нашої держави

Зареєстрована 21 листопада 1991 р. Петром та Олександром Бобиками, Василем Іванишиним

 

Свідоцтво про внесення до Державного реєстру суб’єкта видавничої справи ДК № 1695 від 18.02.2004 р.

 

Головна

Історія

Наші книги

Новинки

Магазин

Прайс-лист

Читальня

Пишіть нам

 

Видавнича фірма «Відродження» презентує електронну книгу:

 

Олександр Бобик

(засновник ВФ «Відродження»)

 

ПОЛІТЕКОНОМІЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

 

—––––

 

Ціна видавнича – 380,00 грн.*

 

Сучасне людство входить в період нестабільності, основним проявом чого стають між-народні конфлікти, які мають тенденцію перерости в глобальне протистояння. Більшість людей схильні вважати, що це – тимчасове явище, пов’язане зі «злою волею» окремих нерозумних лідерів чи терористичних організацій, отже, достатньо побороти цих лідерів, заборонити організації, «забанити» всякого роду одіозних персонажів – і все піде знову тим самим шляхом, що й раніше.

Дехто, однак, з таким підходом фундаментально не погоджується, в силу чого в певних колах виникла ідея «фазового переходу». Ця ідея виглядає свіжою та революційною, але наразі ніхто не спромігся більш-менш зрозуміло обгрунтувати її сенс, тому яких-небудь практичних висновків з неї зробити неможливо...

Дана праця – спроба політекономічного аналізу сучасних світових процесів, мета її – зрозуміти причини й напрямки розвитку того, що відбувається, відповідно – знайти шляхи розв’язку актуальних проблем.

Наш аналіз починається з самих фундаментів, з основного чинника всіх соціально-економічних процесів – людини, й вивчає її, виходячи з останніх досягнень дотичних наук. Основна проблема сучасної політекономічної думки – що висновки цих наук, які зараз роз-виваються занадто динамічно, щоб людство загалом могло їх адекватно осмислити, є, як правило неполіткоректними й прямо протиставляються усталеним підходам. Отже, сучас-не людство стоїть на роздоріжжі: продовжувати жити за традиційними уявленнями чи фун¬даментально їх переосмилити. Перше означає неминучий занепад і колапс актуального світопорядку, друге – необхідність докорінного переформатування та зміни самого способу життя.

І те, й інше несе з собою епічні катаклізми, глобальні зміни й крайнє загострення боро-тьби за виживання (для кого це виживання актуальне). Різниця лише в перспективі...

Зміна способу життя – це вихід на якісно новий рівень життєдіяльності. В історії Homo sapiens це вже відбувалося кілька разів, й щоразу, принаймні, якась частина людей отри-мувала від цього радикальне розширення своїх можливостей. Завдяки таким переходам людство піднялося до сучасних висот наук і технологій та забезпечило собі немислимий для дикої природи рівень життя.

Фундаментальна проблема, однак, полягає в тому, що більшість актуально існуючих індивідів завжди оптимально пристосовані до тих умов, в яких вони народилися, тому будь-які зміни в способі існування, будь-які переходи завжди означають для них безпере-чну втрату можливостей і якості життя. Окрім усього іншого, ці люди генетично, тобто – об’єктивно і безумовно – неспроможні оволодіти хоча б мінімумом тих наук і технологій, які необхідні для виживання в якісно досконалішому соціальному середовищі. Відповідно, суто спонтанно й раціонально, керуючись виключно своїми життєвими інтересами, ці люди протиставляються будь-яким «фазовим переходам», відкидаючи саме право кого-небудь жити якось інакше.

З цього виникає основний діалектичний конфлікт, основний рушій розвитку людського суспільства. І цей конфлікт визначає, в основному, суспільні процеси й циклічність історії людства в цілому...

 

Вступ до книги

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Про Автора

 

Народився 27 травня 1967 р. в Хмельницькій обл., Україна.

Закінчив економічний факультет КНУ ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Економічна теорія / Політекономія» в 1994 році.

Один із Засновників «Видавничої фірми «Відродження».

У 1992–1996 рр. навчався в Ludwig-Maximilians-Universität München за спеціальністю Volkswirtschaftslehre.

Автор багатьох статей на світоглядну, соціально-економічну, історичну та політичну тематику в інтернет-виданнях, серед яких «Українська правда», «Хвиля», «Час і події», «Народний оглядач» та інші.

На сьогодні займається системною теорією новітньої політекономії.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Відправлення книги після отримання грошового переказу:

1) через "Приват-24" на картку з картки;

 2) через платіжний термінал «Приватбанку», або

3) касу "Приватбанку" 
на картковий рахунок 4149 4378 7392 2965 від фізичної особи іншій фізичній особі (Бобику Олександру Петровичу
як «За книгу «Нова ера». Без ПДВ».

У всіх випадках  при бажанні замовити книгу попередньо просимо зв’язатися з нами 
електронною поштою (  
e-mail >>>  ) або телефонами:  +380936557145

Після проведення оплати, просимо Вас скинути «скан» перерахування на e-mail або надати інфу (місце та суму перерахування) 
телефоном
на Viber, Telegram про факт відправлення Вами коштів.

 

  * Ціна вказана без урахування комісії банку Покупця при переказі, просимо Вас враховувати її.

 

 

Наверх

 

Назад до розділу «Магазин»

 

© Видавнича фірма «Відродження», 2023 р.                                                                       Всі права застережені                                                                          © І. Бабик, 2023 р.