Заснована 17 серпня 1990 р.

Свій до свого – в цьому сила наша і нашої держави

Зареєстрована 21 листопада 1991 р. Петром та Олександром Бобиками, Василем Іванишиним

 

Свідоцтво про внесення до Державного реєстру суб’єкта видавничої справи ДК № 1695 від 18.02.2004 р.

 

Головна

Історія

Наші книги

Новинки

Магазин

Прайс-лист

Читальня

Пишіть нам

 

Видавнича фірма «Відродження» презентує електронну книгу:

 

Олександр Бобик

(засновник ВФ «Відродження»)

 

НОВА ЕРА

 

—––––

 

Ціна видавнича – 380,00 грн.*

 

У «ПОЛІТЕКОНОМІЇ НОВОГО ПОКОЛІННЯ» ми розглядали політекономічні аспекти суспільних процесів, історичні періоди, цивілізаційні цикли та основні фактори цивілізаційного розвитку, аналізували сучасну ситуацію в світі та прийшли до висновку, що актуальне людство стоїть на порозі нової ери в своєму існуванні, хоче воно того, чи ні.

Нова ера в історії людства завжди починається з виникнення життєздатної спільноти, члени якої живуть по-новому, в системному і фундаментальному розумінні, тобто – практикують якісно досконаліший спосіб життя. Цей досконаліший спосіб життя радикально розширює їхні можливості та надає їм якісні переваги над іншими спільнотами, що рано чи пізно набирають вирішально важливого значення.

Очевидно, що решта людства на фоні зародження нової ери живе по-старому в силу двох основних причин: або не хоче (часто через необізнаність та інерцію мислення), або не може (що набагато проблематичніше) жити по-новому. Адже перехід до нового способу життя вимагає докорінної зміни уявлень та стереотипів поведінки, що завжди важко й болюче, але далеко не завжди корисно. А насамперед – оволодіння останніми досягненнями наук і технологій, причому – на рівні системної теорії. Таке оволодіння актуалізує цілі напрями знань, які до цього сприймалися як витребеньки завчених «ботанів», виводячи дотичну спільноту з історичного глухого кута, затхлості й безнадії на широку та світлу дорогу всебічного розвитку.

Однак очевидно й те, що адаптувати в практичне життя необхідний масив знань генетично спроможні далеко не всі актуальні Homo sapiens, через що адепти нової ери стають свого роду ізгоями людства, а формування спільнот на основі нового світогляду перетвоює їх на нову расу – новий тип людей, виокремлений за ментальною ознакою, з якісно новими розумінням і способом життя.

І це не дивно: будь-як фундаментальні зрушення вимагають організованих і цілеспрямованих мас тих, для кого ці зрушення є життєвим інтересом, тому кожна нова ера в історії людства започатковувалась спільнотами ізгоїв, «чужих», незрозумілих, дивних, непередбачуваних, але – перспективних. Не кожна спільнота, що відокремлювалася від широкого загалу, ставала початком нового світу, з тисяч таких були одиниці, решта – закінчували своє існування як звичайні відхилення, однак іншого шляху, ніж відокремитись і протиставитись старому, в нової раси не існує.

З цього виникає цивілізаційний розлом і основна антагоністична суперечність людства: протистояння між тими, що хочуть і можуть адаптувати останні досягнення наук і технологій в практичне життя, і тими, що такі потяги категорично відкидають. Фундаментальний цивілізаційний розлом між новою расою і рештою людства наповнює існування першої сенсом всесвітньої ваги і робить його одночасно неймовірно захоплюючим та сповненим критичних небезпек. Основне завдання: донести до широкого загалу безальтернативність переходу до якісно досконалішої моделі існування, привабити «братів по розуму» та набрати критичної маси до того, як очманілі від безнадії «сильні світу цього» захочуть вирішити питання ізгоїв назавжди і остаточно.

Все, що нова раса може їм протиставити – це нова ідея, за яку ще доведеться покласти неймовірну кількість зусиль і навіть життів, але яка єдино зможе дати людству шанс на виживання...

 

Вступ до книги

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Про Автора

 

Народився 27 травня 1967 р. в Хмельницькій обл., Україна.

Закінчив економічний факультет КНУ ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Економічна теорія / Політекономія» в 1994 році.

Один із Засновників «Видавничої фірми «Відродження».

У 1992–1996 рр. навчався в Ludwig-Maximilians-Universität München за спеціальністю Volkswirtschaftslehre.

Автор багатьох статей на світоглядну, соціально-економічну, історичну та політичну тематику в інтернет-виданнях, серед яких «Українська правда», «Хвиля», «Час і події», «Народний оглядач» та інші.

На сьогодні займається системною теорією новітньої політекономії.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Відправлення книги після отримання грошового переказу:

1) через "Приват-24" на картку з картки;

 2) через платіжний термінал «Приватбанку», або

3) касу "Приватбанку" 
на картковий рахунок 4149 4378 7392 2965 від фізичної особи іншій фізичній особі (Бобику Олександру Петровичу
як «За книгу «Нова ера». Без ПДВ».

У всіх випадках  при бажанні замовити книгу попередньо просимо зв’язатися з нами 
електронною поштою (  
e-mail >>>  ) або телефонами:  +380936557145

Після проведення оплати, просимо Вас скинути «скан» перерахування на e-mail або надати інфу (місце та суму перерахування) 
телефоном
на Viber, Telegram про факт відправлення Вами коштів.

 

  * Ціна вказана без урахування комісії банку Покупця при переказі, просимо Вас враховувати її.

 

 

Наверх

 

Назад до розділу «Магазин»

 

© Видавнича фірма «Відродження», 2023 р.                                                                       Всі права застережені                                                                          © І. Бабик, 2023 р.